Máy bơm nước Loncin LC50HZB23-3.1Q
4 stars, based on 41 reviews.
0
LC50HZB23-3.1Q
12 tháng
Model G160F Displacement 163cc Bore×Stroke 68mm×54mm Compressionratio 8.5∶1 Netpower 3.6kW/3600rpm Ratedspeed 3600r/min Oilcapacity 0.6L Fueltankcapcity 3.6L Pumptype Centrifugal,selfpriming Centrifugal,selfpriming 50 mm Dia.ofsuctionport 50 mm Maxsu
Model G160F
Displacement 163cc
Bore×Stroke 68mm×54mm
Compressionratio 8.5∶1
Netpower 3.6kW/3600rpm
Ratedspeed 3600r/min
Oilcapacity 0.6L
Fueltankcapcity 3.6L
Pumptype Centrifugal,selfpriming
Centrifugal,selfpriming 50 mm
Dia.ofsuctionport 50 mm